Maakarva toonides jakk
320€

Lumm´il on hea meel tutvustada Sulle maagilise väega rõivaesemeid, mis värskelt meie e-poe valikusse lisandunud!

Alates pragusest oleme edasimüüjaks MonEriL vintage brändi eriilmelistele soojalt embavatele jakkidele ja mantlitele, mis sündinud nende imelise looja maagilise puudutuse läbi.

Brändi looja ja disainer Monika Uldrich on andnud uue hingamise juba vähemalt ühe elu elanud riietele, vürtsitades neid taaskasutatavatest materjalidest julgete ja isikupäraste detailidega.

Monikal on imeline oskus tunnetada tervikut ja nõnda loob ta kasutatud rõivaesemetest megastiilseid ja pööraselt omapäraseid uusi, mis koosnevad enamasti taaskasutusmaterjalidest ja kangajääkidest. Toodetes elavad uut elu erinevad kudumimaterjalid, tikanditega tekid ja naiselíkult pitsilised materjalid. Selle imetabaselt kreisi ja erilise vaibi kogemiseks on ainult üks viis - seda ise neid rõivaid kandes tunda!

Iga ese on unikaalne ja omanäoline ja taaskasutatud materjalid on nagu imeliselt pehme pai meie jälle natuke puhtamale planeedile. Valides taaskasutuse, valime üheskoos hoida ja armastada seda, mis kallis - Emakest Maad ja Sind ja Mind.

Armas naine, luba endal kohtuda värske inspiratsiooniga! Tule uudista tooteid ja tunne ära see päris enda oma või mitu. Vali oma kallist keha hoidma muutlikku Eesti kliimasse imeliselt sobivad soojad ja samas nii unikaalse väljanägemisega MonEriL kollektsiooni jakid ja mantlid ja sära rahva seas imeliselt unikaalse ja isikupärase rõivakomboga!

Universaalne suurus XS-L
Seljas S suurust kandval modellil.
Ainueksemplar.
Mõõdud:
Üldpikkus: 78 cm
Laius: 120 cm
Varrukapikkus: 70 cm
Materjal: erinevad villased kudumid, tikitud materjal
Hooldus: keemiline puhastus


Lisa ostukorvi